تبلیغات
گالری مدل لباس ترک مجلسی، شب و عروس - مدل لباس سیاه و سفید

ما بهترین مدل های لباس ترک عروس، شب و مجلسی را تقدیم شما می کینممدل لباس سیاه و سفید

مدل های لباس انبه 2013 مدل قطعا یک لباس با یک نام تجاری است که موفق شده است تا کاملا قابل توجه است ترجیح داده میشود. با توجه به کیفیت از انبه و خطوط مدرن از هر خانم یک نام تجاری آنها ترجیح می دهند برای انجام این کار است. در هر فصل، طرح های جدید در همان زمان ساخته شده است یک نام در سراسر جهان مشهور و زنان یک نام تجاری است که آشنا ترجیح داده. تاریخ لباس بانوان لذت بردن از با استفاده از و پس از سال ها بسیاری از حامل خطوط و رنگ با علاقه بسیار ویژه در یک نام تجاری است که قادر به جمع آوری استفاده کنید. در مدل های مختلف و طرح ها و کاهش آن گزینه های بسیاری هستند و خواسته های زنان دیدار خواهد کرد به معنای واقعی کلمه شامل طراحی. که ما را با شما به اشتراک گذاشتن لباس های مختلف نشان می دهد که ما شما را به بررسی مدل.

2013 خانمها انبه آبی الگوی لباس

Parlament با انبه لباس آبی با طرح این است که مدل ساده. بازوی کوچک سیاه و سفید kombinlen با جزئیات و همچنین زمانی که شما در آن با کفش های سیاه و سفید است که شکوه و عظمت به تکبر راه رفتن خود را اضافه ترکیب با طراحی بسیار مدرن پدیدار می شود. جوایز در طولانی طراحی لباس به عقب جلو است که بسیار ساده و زیبا هستند کمی کوتاه است.

انبه مد الگوی لباس سفید جدید

طراحی ترجیح انبه در تابستان و حتی در زندگی روزمره خود را به راحتی می توانید با استفاده از مدل یک لباس سفید است. صفر آستین پشت کوتاه و جلو با جزئیات کمربند طولانی در کمربند دور کمر را در همان زمان با انتخاب ترکیب که با صندل ما kombinlen با طراحی بسیار ساده و زیبا و رنگین شده اند، از سال بوده است.

2013 الگوی لباس انبه در مدل های مختلف

انبه 2013 مدل های مختلف در طراحی، بلکه در لباس به در رویدادهای خاص مورد استفاده قرار گیرد نمونه هستند. یکی کوتاه و سه طولانی با خطوط مدرن است که توجه را به خود جلب کرده اند ادامه می دهند در میان طرح های فصل جدید است. روشنایی با چشم نواز زیبایی باقی مانده است.

انبه الگوی لباس بلند قرمز

قرمز طولانی لباس شب 2013 شب الگوی لباس که از پارچه نوعی پارچه ابریشمی صفر آستین طراحی و طل بیش از تکبر راه رفتن در رویدادهای خاص طراحی شده برای غنی سازی سوال خود را با یک لباس شب پدیدار می شود. در هر دو ساده و بسیار ظریف و بسیار زرق و برق دار امکانات و تجهیزات در طرح های فصل جدید است.

کامل 2013 انبه توری الگوی لباس

مدل لباس توری از مدل های اخیر بیشتر ترجیح داده در میان لباس می باشد. و یک الگوی بسیار شیک بلند آستین کوتاه لباس با اشاره کرد. خانم ها کفش با قطاری مدل دشنه مطابق با انتخاب ترکیب است که هر بار که یک انبه بین طراحی مدرن قرار گرفته اند استفاده نشده است.

مدل های لباس انبه در سال 2013

2013 طرح در سه مدل مختلف از مدل های لباس انبه از طرح های مختلف تشکیل شده است. امسال لباس مد با انتخاب طراحی نوعی ردا یانیم تنه زنانه دامن کوتاه از ترکیبات را در قالب حمایت کبود طراحی لباس سیاه و سفید و خطوط ساده تر است، که لباس های مدرن و شیک است. سیاه و سفید نوعی پارچه ابریشمی الگوی لباس با طراحی یک بازوی جدید طراحی فصل انبه است.

پولک انبه دوزی مدل لباس

پولک انبه لباس دوزی در نام مدل را در این فصل همچنان در مورد توان صحبت کرد. این طرح کوتاه است و نامزدی نوعی پارچه ابریشمی سیاه و سفید است. ترکیب آن با یک کفش سیاه و سفید که نشان دهنده ظرافت گلدوزی پولک مدرن با الگوی لباس انبه پدیدار می شود.

پولک انبه دوزی مدل لباس 2013

پولک سیاه و سفید مدل های لباس sequined دوزی، اما با طراحی بسیار مدرن و با الگو بالا پدیدار می شود. تسمه ضخیم و حداقل خواهد شد که طراحی فصل جدید گیاهی بسیار مدرن قرار گرفته است. طراحی شده به صورت کوتاه و در همان زمان طراحی با شکوه است.

2013 پشت سیاه و سفید کم قطع الگوی لباس

انبه و نامزدی عمیق مدل لباس سیاه و سفید، که با یک کارخانه بسیار پر زرق و برق واقع بین طراحی این فصل مد جدید طراحی شده است که ایجاد گرایش های جدید. باریک برش و اعتماد به نفس زنان که نیاز به ترجیح می دهند لباس انبه در مثال مدل از فصل جدید با طراحی بسیار ویژه ای پدیدار می شود.