تبلیغات
گالری مدل لباس ترک مجلسی، شب و عروس - بررسی مدل های سال

ما بهترین مدل های لباس ترک عروس، شب و مجلسی را تقدیم شما می کینمبررسی مدل های سال

لباس، همیشه یکی از ارجح ترین قطعات است. لباس این سال به عنوان هر سال، همچنان آمد تا به روش های مختلف. که است راه بودن یک تکه لباس شیک و آسان با الگوهای مختلف زینت ویندوز است. لباس، مدل لباس شب که می خواهید، این که آیا شما می خواهید برای دریافت روزانه مدل لباس همیشه نجات دهنده از وضعیت زنان است. کبری نام تجاری، با مجموعه ای از لباس های شیک و به نظر می رسد گسترش یافته است. Modanisa نگاهی به مدل ها از منظر لباس.

کبری مجموعه لباس شیک لباس سایه پودر را با یک شروع قرار دارند. لباس کت جیر طولانی بسیار راحت و شیک در ظاهر. لباس جیر که فضل و ظرافت را به دست آورده است. خواهید نگاهی به اضافه کردن یک اشاره، این لباس را در سایه های سیاه یا خاکستری با استفاده از چکمه های پاشنه بلند. ژاکت خاکستری، به نظر می رسد که به یکپارچگی از لباس کامل است.

ارائه یک نمایش خیره کننده از گل رز تزئین شده با سلاح های پیچیده لباس ظرافت و فضل از مدل های مورد علاقه از نامزدهای زن. ترکیب شگفت انگیز از خام سفید و نارنجی، این لباس را برای خود صحبت می کند. یکی از جزئیات مورد علاقه زنان را به بازوها می شود، رای دادند. نوعی پارچه ابریشمی و گل رز تزئین طرف از پا، به شما اجازه می دهد تا لباس شیک با استفاده از یکی دیگر از لوازم جانبی است. کمربند دور کمر به جای استفاده از هوا افزوده است نسل های مختلف و گل سرخ به نظر می رسد عملکرد.

سایه پودر برگشت به لباس. در مدل های لباس، مدل های چشم نواز در یکی از قسمت جلو لباس جیر پر جنب و جوش است. حاشیه در بالای این جنبش و زیبایی به لباس اضافه می کند. اگر دامن فرود های مختلف قابل توجه است. با توجه به کسانی که به دنبال یک لباس سبک های مختلف.