تبلیغات

    خرید ارزان ترین کرم کینگ سایز افزایش دهنده طول و قطر آلــت مردانه در ایران                                                                                               خرید ارزان ترین کرم کینگ سایز افزایش دهنده طول و قطر آلــت مردانه در ایران

کرم افزایش دهنده طول و قطر آلــ.ت مردانه کینگ سایز (king-size)

قیمت: 28000 تومان

کرم کینگ سایز King Size

کرم کینگ سایز جدیدترین محصول شرکت Inverma می باشد این کرم نوع تکامل یافته کرم لارگو محسوب می شود که از قدرت بیشتر و معایب کمتری نسبت به کرم لارگو برخوردار است.

در نسل جدید لارگو یا همان کینگ سایز بر روی رفع مشکل زود انزالی توجه ویژه ای شده است

کرم کینگ سایز اینک به عنوان بهترین محصول جهت افزایش قطر ، طول و حجم اندام تنـاسـ.لی آقایان محسوب می گردد و علاوه بر آن باعث تاخیر در انز.ال و افزایش میل جنــ.سی می شود

روش مصرف کرم کینگ سایز : ابتدا آ.ل.ت تنا-سلی خود را با آب گرم و صابون به خوبی شسته و آن را به صورت کامل خشک کنید. سپس آ.ل.ت خود را با مقداری کرم چرب کرده و آن را به آرامی ماساژ دهید تا محتویات کرم به صورت کامل جذب گردد. فعالیت فوق را 2 بار در روز انجام داده و جهت دریافت نتیجه مطلوب مصرف کرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهید.این كرم موضعی مزایای زیر را دارا میباشد :
افزایش اندازه عضو تناسـ.لی ،
تسلط نسبی بر مدت زمان نزدیــ.كی ،
افزایش گردش خون موضعی ،
 افزایش نعـ.وظ (شق پذیری) و افزایش نسبی میل جنـ.سی و...
حجم كرم کینگ 40 میلیلیتر می باشد و ساخت كشور آلمان است.
كرم کینگ سایز دارای شماره سریال و هولوگرام مخصوص شركت سازنده و تاریخ تولید و تاریخ انقضا می باشد.
گزارشات اثبات شده و مشاهدات از تاثیر فوق العاده بهتر و بیشتر این محصول نسبت به محصولات قدیم و مشابه خبر میدهد. افزایش سایز در حدود 8 تا 12 سانتیمتر حجمی از اهداف تولید این محصول به شمار میرود که در غالب مشتریان اتفاق افتاده استخرید کرم افزایش دهنده طول و قطر آلــ.ت مردانه کینگ سایز (king-size)


نام و نام خانوادگی


در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور


شماره تلفن ثابت یا همراه


ایمیل


آدرس شما


چنانچه در مورد این محصول سؤالی دارید در کادر زیر بنویسید.(اختیاری)

سؤال شما


در فیلد زیر تعیین كنید كه قصد خرید چه تعداد از این محصول را دارید.

تعداد مورد نیاز 


   

       


اسپری لارگو,طرز استفاده از کرم کینگ سایز,استفاده از كینگ سایز,لارگو كینگ سایز,روش استفاده از کرم کینگ سایز,درباره کینگ سایز,صابون كینگ سایز,طریقه استفاده از کرم کینگ سایز,طرزاستفاده کرم کینک سایز,تفاوت لارگو با کینگ سایز,روش مصرف کرم کینگ سایز,نحوه استفاده از کرم کینگ سایز,کرم حجم دهنده کینگ سایز,کیگ سایز,کرم های کینگ سایز

کرم کینگ سایز king-size  دو عددی، همراه با هدیه ویژه سایت

قیمت: 62000 تومان

کرم کینگ سایز به عنوان پرفروش ترین کرم افزایش حجم در ایران اینک بیش از پیش مورد توجه و خواست مشتریان قرار گرفته است-


فروش روزانه بیش از هزار عدد از این کرم ارزشمند در کشور، خود موید این مطلب است که این محصول موجب رضایت خاطر مشتریان بوده است

شرکت فروشگاه های یاس با همکاری فروشگاه الکترونیک ایرانیان جهت رفاه حال شما مشتریان گرانقدر تصمیم گرفته است مجموعه دو عددی کرم کینگ سایز را با تخفیف ویژه و به همراه یک هدیه ارزشمند به شما عرضه نماید.

از آنجا که دوره مصرف صحیح کرم کینگ سایز نیاز به سه تیوپ دارد و باید جهت نتیجه گیری حداقل سه ماه پیاپی از این کرم بر طبق دستور مصرف، استفاده شود.

فروشگاه مجموعه سه عددی این محصول را نیز ارائه نموده است.

اما توصیه ما به شما این است که ابتدا یک محصول را سفارش دهید تا از عدم حساسیت پوستی خود نسبت آن مطمئن شوید، سپس عملکرد بسیار بالای کرم کینگ سایز شما را مجاب خواهد کرد که دوره درمانی را ادامه دهید.

لذا اینک برای آن دسته از مشتریانی که ابتدا یک کرم خریداری نموده اند و اینک قصد تکمیل دوره را داشته و خواهان دو تیوپ دیگر کرم کینگ سایز هستند. این پک را همراه با یک هدیه ویژه و ارزشمند که نقش مکمل را نیز برای این محصول دارد ارائه می دهیم.
این مجموعه شامل دو تیوپ کرم کینگ سایز (kingsize) ( به ارزش 56000 تومان ) و یک عدد صابون بزرگ کننده روغن تمساح ( به ارزش 22000 تومان ) می باشد که با تخفیف ویژه سایت تنها به قیمت 620000 تومان تقدیم شما می شود.

برای سفارش کرم کینگ سایز king-size دو عددی، همراه با هدیه ویژه سایت اینجا را کلیک کنید و یا فرم زیر ر پر نمایید.

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را ارائه خواهند کرد.


خرید کرم کینگ سایز king-size  دو عددی، همراه با هدیه ویژه سایت


نام و نام خانوادگی


در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور


شماره تلفن ثابت یا همراه


ایمیل


آدرس شما


چنانچه در مورد این محصول سؤالی دارید در کادر زیر بنویسید.(اختیاری)

سؤال شما


در فیلد زیر تعیین كنید كه قصد خرید چه تعداد از این محصول را دارید.

تعداد مورد نیاز 


    

        


size,کرم منظوره کینگ سایز,روش مصرف کینگ سایز,طریقه استفاده کرم کینگ سایز,king size کرم,كرم كینگ سایز اصل تومان,شركت كینگ سایز,دربارهکرمهایافزایشالاتمردان,فروش عمده کرم king,كینگ سایز ,افزایش دهنده طول و حجم ,طریقه استفاده کرم king ,كرم افزایش دهنده طول,طریقه مصرف كرم كینگ سایز,صابون تمساح,افزایش طول و حجم الت,کرم کینگ سایز,کرم کینگ سایز دستو,کینگ,کرم kings  e,طریقه استفاده کرم کینگ سایز ,king sizeاینورما,ht//king size.i r/,کرم کینگ سایز قیمت ارزان,طریقه مصرف کرم king size,مردانه,نحوه استفاده كینگ سایز,تبادل لینک اتوماتیک,طرز استفاده از کینگ سایز,کینگ سایز چهار کاره,نظرات درباره كرم ها و وسایل افزایش اندازه الت ت,تاًثیر کرم کینگ سایز,کرم حجم دهنده کینگ سایز,کینگ سایز,کرم کینگ,سایت اصلی کینگ سایز,درمان,روش استفاده کرم کینگ سایز,

سه تیوپ کرم کینگ سایز king-size  همراه با اسپری تاخیری لارگو

قیمت: 80000 تومان

سه تیوپ کرم کینگ سایزking-size  همراه با اسپری تاخیری لارگو به عنوان هدیه ویژه

کرم کینگ سایز به عنوان پرفروش ترین کرم افزایش طول و حجم عضو مردانه در ایران اینک بیش از پیش مورد توجه و خواست مشتریان قرار گرفته است.فروش روزانه بیش از هزار عدد کرم کینگ سایز kingsiz در کشور، خود موید این مطلب است که این محصول جدید شرکت اینورما مورد رضایت مشتریان بوده است.

شرکت فروشگاه های یاس با همکاری فروشگاه الکترونیک ایرانیان جهت رفاه حال شما مشتریان گرانقدر تصمیم گرفته است مجموعه سه عددی کرم کینگ سایز را با تخفیف ویژه و به همراه یک هدیه ارزشمند به شما عرضه نماید.از آنجا که دوره مصرف صحیح کرم کینگ سایز حدود 12 هفته می باشد که تقریبا در این مدت  نیاز به سه تیوپ  پیدا خواهید کرد. به شما توصیه می نماییم با خرید سه تیوپ کرم کینگ سایز بطور همزمان دوره مصرف را کامل نمایید تا به نتیجه واقعی حاصل از این کرم دست پیدا کنید.
فروشگاه اینترنتی ایرانیان برای آن دسته از مشتریانی که از همان ابتدا قصد تکمیل دوره را داشته و خواهان تهیه سه تیوپ کرم کینگ سایز هستند. این پک را همراه با یک هدیه ویژه و ارزشمند ارائه می دهد.این مجموعه شامل سه تیوپ کرم کینگ سایز (kingsize) ( به ارزش 84000 تومان ) و یک عدد اسپری تاخیری داغ لارگو (به ارزش 20000 تومان) می باشد که با تخفیف ویژه سایت تنها به قیمت 800000 تومان تقدیم شما می شود

برای سفارش سه تیوپ کرم کینگ سایز king-size همراه با اسپری تاخیری لارگو اینجا را کلیک کنید و یا فرم زیر را پر نمایید.


خرید سه تیوپ کرم کینگ سایز king-size  همراه با اسپری تاخیری لارگو


نام و نام خانوادگی


در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور


شماره تلفن ثابت یا همراه


ایمیل


آدرس شما


چنانچه در مورد این محصول سؤالی دارید در کادر زیر بنویسید.(اختیاری)

سؤال شما


در فیلد زیر تعیین كنید كه قصد خرید چه تعداد از این محصول را دارید.

تعداد مورد نیاز